Nabídka pro partnery

Podpořte ZOO Plasy a vaši reklamu uvidí 100.000 návštěvníku

Na běžný provoz a údržbu stávajících prostor jsme si schopni vydělat prostředky sami, ovšem k realizování našich nesmělých a odvážných plánů nám však pouze příjmy ze vstupného nestačí. Dotace, jakožto nestátní podnik, nepobíráme a abychom udrželi vysoký standart, který jsme si nastavili, musíme shánět investory cestou sponzoringu a dobrovolných příspěvků, za něž jsme velmi vděční.


Samozřejmě nechceme nic úplně zadarmo, a máme našim partnerů, co nabídnout. Každý rok nás navštěvuje stále víc lidí, v roce 2019 to bylo více než 100.000 návštěvníků, což je nemalý počet těch, kteří mohou spatřit logo firmy, či jiných předmětů spojených s propagací Vás a Vaší společnosti. Tuto propagaci a poděkování můžeme umístit na plochách, cedulkách, score kartách, webových a facebookových stránkách ZOO Plasy. Lze také pojmenovat danou expozici vaším jménem, či názvem firmy a spousta dalších možností, jak Vás zviditelnit.


V rámci spolupráce jsme schopni nabídnout bezplatný pronájem reprezentativních prostor Korunovačního sálu (sousedí těsně se samotnou Zoo) pro team buildingy, firemní večírky, soukromé oslavy a podobně. Jako poděkování obdržíte volné vstupenky pro Vás, popřípadě i Vaše zaměstnance na prohlídku našeho areálu (včetně jeho zázemí) a Knížecího pivovaru s průvodcem.


Pokud Vás tato prezentace zaujala a začnete o naší nabídce uvažovat, rádi Vás v ZOO Plasy osobně přivítáme, provedeme celým areálem a pobavíme se o případné spolupráci detailněji.